Zamel lpg Zamel Biała Podlaska Zamel montaż instalacji gazowych Zamel serwis lpg Zamel serwis lpg Zamel serwis lpg

O firmie

Jest to jedna z pierwszych firm w Polsce zajmujaca się montażem, serwisem i dystrybucją instalacji zasilania samochodów gazem propan-butan. W 1992 roku firma uzyskała pozwolenie Ministerstwa Transportu na instalownaie w samochodach urządzeń do zasilania gazem. W chwili obecnej Zakład posiada Świdectwo Homologacji Sposobu Montażu Instalacji przystosowujacej pojazd do zasilania gazowego. Dzięki stałej współpracy ZAMEL-u z takimi firmami jak: Tomasetto, Autogas Italia, Lovato, GZWM, AC, KME posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroką gamę urządzeń do samochodowych instalacji gazowych.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia, zaplecze techniczne oraz wiedzę. Ponad 15-sto letnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje personelu pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Prowadzimy również Laboratorium Pomiarowe Tachografów Samochodowych. Wykonujemy legalizację oraz sprawdzenia wszystkich typów tachografów dopuszczonych do stosowania w Polsce. Jesteśmy w stanie naprawić każdy typ tachografu. Montujemy tachografy produkcji polskiej i zagranicznej, dla jednego lub dwóch kierowców, do wszystkich typów pojazdów.

Obok usług zwiazanych z autogazem prowadzimy, też Stację Kontroli Pojazdów, na której można wykonać: okresowe badania techniczne pojazdów samochodowych o dmc. do 3,5 tony, pierwsze badania techniczne samochodów sprowadzanych z zagranicy, badania techniczne pojazdów przystosowanych do zasilania gazem. Wykonujemy Konserwację i przegląd podręcznego sprzętu gaśniczego.

Dbając o stały rozwój i jakość świadczonych usług w roku 2006 wprowadziliśmy dwie nowe oferty: uruchomiliśmy stanowisko hamowni podwoziowej służącej min. do pomiaru mocy pojazdów samochodowych. Budowa stanowiska opiera się na urządzeniu LPS 3000 renomowanej niemieckiej firmy MAHA dostawcy nowoczesnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. Hamownie firmy MAHA charakteryzują się bardzo dobrą dokładnością i powtarzalnością pomiarów, co gwarantuje, że wyniki pomiarów odzwierciedlają rzeczywiste osiągi silnika. Hamownia LPS 3000 umożliwia pomiar mocy samochodów osobowych w zakresie do 260 kW (353 KM) z maksymalną prędkością 250km/h. Symulacja obciążenia realizowana jest przy pomocy hamulca elektrowirowego.

ZAMEL Sp. z o.o.
21-500 Biała Podlaska
ul. Słowackiego 1
NIP: 537-23-49-871
Projekt i wykonanie: Orange Computers
tel.: +48 83 342-24-39
tel./fax +48 83 343-91-23
e-mail: zamel@zamel.com.pl
Odwiedzin: 407905