Zamel montaż instalacji gazowych Zamel serwis lpg Zamel serwis lpg Zamel serwis lpg

Hamownia

Zamel

Zamel

Oferujemy Państwu jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w Polsce. Nasza hamownia obciążeniowa LPS 3000 potentata w dostarczaniu zaawansowanych rozwiazań dla branży motoryzacyjnej, niemieckiej firmy MAHA, jest jedną z najnowoczesniejszych w kraju i jedyną w regionie. Oprogramowanie pomiarowe LPS 3000 umożliwia prezentacje wyników w formie graficznej z przejrzystymi kolorowymi wydrukami wykresów wraz z danymi tabelarycznymi.

Zamel

Hamownia posiada certyfikat jakości wydany przez TUV spełniający normę jakości EN ISO-9001:2000, w związku z tym hamownia obciążeniowa jest często serwisowana i kalibrowana przez autoryzowany serwis MAHA, co gwarantuje prawidłowe pomiary silnika zgodne z obowiązującymi normami.

Oprogramowanie hamowni daje możliwość pomiarów parametrów silnika zgodniez wymogami norm światowych: DIN 70020, ISO 1585, EWG 80/1269, SAE J 1349, JIS D 1001.

Hamownia umożliwia pomiary parametrów silników zasilanych benzyną, gazem oraz olejem napędowym.
Możliwości pomiarów jakie daje hamownia obciążeniowa MAHA:

  • pomiar ciągły
  • pomiar dyskretny
  • symulacja obciążenia (stała siła, obroty, prędkość)
  • kontrola elastyczności
  • cykle jazdy
  • kontrola wskazań licznika

Zaawansowane oprogramowanie LPS 3000 umożliwia intuicyjną obsługę jak też prezentacje wyników w formie graficznej z przejrzystymi kolorowymi wydrukami wykresów wraz z danymi tabelarycznych, istnieje też możliwość exportu danych do dalszej analizy. Pięciokrotny zoom, dokładna ocena każdego punktu krzywej, nakładanie wykresów różnych pomiarów i danych w celu porównań, kolorowa grafika, automatyczne opisy na wykresach i nanoszenie własnych uwag - to tylko niektóre z zalet programu.

Zamel

Zamel

 

Zamel Sprzęt pomiarowy złożony jest z kilku modułów: skrzynki przyłączeniowej, która oprócz podłączeń sond pełni rolę modułu pomiarowego warunków zewnetrznych, zestawu rolek z hamulcem elektrowirowym. Pracę całego systemu nadzoruje pulpit sterowniczy z monitorem, na którym można obserwować proces pomiaru oraz jego wyniki.Proces hamowania odbywa się w sposób w dużym stopniu zautomatyzowany, oprogramowanie jak i sprzęt oraz moduły pomiarowe całkowicie uniemożliwiają manipulacje wynikami, co zapewnia obiektywne i rzeczywiste wartości uzyskanych pomiarów na hamowni.

Wykorzystując stanowisko można prowadzić pełną diagnostykę pojazdu w warunkach stacjonarnych, zapewniając bezpieczeństwo prowadzącym badania, sprawdzać parametry związane z ochroną środowiska naturalnego poprzez prawidłową kontrolę stężenia spalin, przeprowadzać ekspertyzy rzeczoznawcze.

Pomiar na hamowni wraz z przgotowaniem pojazdu do badania trwa ok. 30 minut. Jako wynik przeprowadzonego pomiaru klient otrzymuje przejrzysty kolorowy wydruk, na którym są zarejestrowane wszystkie mierzone wartości.

Kliknij aby otworzyć w nowym oknie Kliknij aby otworzyć w nowym oknie

Jeśli chcesz sprawdzić osiągi swojego samochodu, poznać charakterystykę pracy silnika, porównać osiągi jekie silnik uzyskuje przy zasilaniu gazem i benzyną ta oferta jest dla Ciebie.

Hamownia jest niezbędnym narzędziem przy CHIPTUNINGU samochodów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zwiększyć osiągi swoich samochodów bez ingerencji w konstrukcję silnika. Oferujemy Państwu rewelacyjny system zwiększania mocy silnika. Proces polega na optymalizacji parametrów sterowania układów wtryskowych silników diesla wyposażonych w układy elektroniczne ECU.

Masz pytanie, chcesz się dowiedzieć więcej?
Pisz auto@zamel.com.pl lub dzwoń 663 490 380

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

ZAMEL Sp. z o.o.
21-500 Biała Podlaska
ul. Słowackiego 1
NIP: 537-23-49-871
Projekt i wykonanie: Orange Computers
tel.: +48 83 342-24-39
tel./fax +48 83 343-91-23
e-mail: zamel@zamel.com.pl
Odwiedzin: 402175