Usługi

 

 

Montujemy instalację gazowe takich firm jak AC – STAG, KME,  AEB, LOVATO.
Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji

Samochodowe instalacje gazowe STAG, to produkty najwyższej jakości, współpracujące ze wszystkimi dostępnymi na rynku samochodami benzynowymi.

Dobrze zamontowana i wyregulowana instalacja gazowa, daje użytkownikowi szereg korzyści i satysfakcji ze wzglądu na niższe o 50% koszty eksploatacji pojazdu. Nowoczesne instalacje gazowe, jak również samo paliwo LPG mają neutralny wpływ na funkcjonowanie i zużycie pojazdu ? nie powodują żadnych ubocznych skutków.

Parametry techniczne pojazdu wyposażonego w nowoczesną instalację gazową STAG, pozostają niemal identyczne jak w przypadku jazdy na benzynie.

Podstawowym warunkiem poprawnego funkcjonowania instalacji gazowej jest jednak jej prawidłowy montaż i bardzo precyzyjna regulacja.

Jako jedyni w regionie posiadamy uprawnienia nadane przez Transportowy Dozór Techniczny na legalizację zbiorników LPG.

Wszystkie zbiorniki LPG montowane w samochodzie posiadają 10-cio letni termin ważności.Po upływie tego okresu można wykonać ponowną legalizację lub wymienić zbiornik na nowy. Maksymalny okres eksploatacji butli wynosi 20 lat, licząc od daty produkcji.

Prowadzimy serwis instalacji gazowych wielu producentów, m.in.: AC – STAG, KME, LOVATO, LANDI RENZO, AEB, ALEX, LPG TECH, AG CENTRUM – ZENIT, TARTARINI, PRINS

Ponadto, jesteśmy jedną z firm, będących w sieci ogólnopolskiego serwisu gwarancyjnego
instalacji STAG. Oferujemy:

– Regulację i programowanie instalacji
– Analizę spalin
– Sprawdzenie szczelności
– Regenerację, naprawę lub wymianę parownika (reduktora)
– Wymianę filtrów gazu
– Legalizację i wymianę zbiornika (butli) LPG
– Serwis instalacji LPG w wózkach widłowych

Nasza stacja wyposażona jest w nowoczesną ścieżkę diagnostyczną MAHA, która umożliwia dokładne sprawdzenie układu zawieszenia i układu hamulcowego samochodu.

Posiadamy również jedno z najnowocześniejszych urządzeń do pomiaru geometrii kół w regionie, umożliwiające obsługę pojazdów z felgami aluminiowymi i stalowymi.

Wykonujemy badania techniczne dla:
– motocykli i motorowerów
– pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.
– pojazdów przystosowanych do zasilania gazem
– pojazdów przy pierwszym badaniu technicznym w kraju
– pojazdów skierowanych przez kontrolę ruchu drogowego

Za wykonane badania techniczne pobierane są ustawowe opłaty zawarte w tabeli opłat ogłoszonej w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 29 września 2004 r. (Dz.U. 223 poz. 2261 z dn. 14 października 2004 r.)

Aktualna cena za wykonanie badania okresowego samochodu osobowego wynosi 98 zł.

– Pełna diagnostyka komputerowa silnika: odczyt, kasowanie błędów, sprawdzenie i porównanie wartości i parametrów rzeczywistych oraz diagnostykę na hamowni pod obciążeniem silnika
– Diagnostyka na hamowni pod obciążeniem silnika
– Diagnostyka na hamowni z pomiarem mocy silnika

– geometria kół
– wymiana oleju
– wymiana filtrów
– naprawy ekspresowe
– diagnostyka komputerowa
– wymiana układów rozrządu
– naprawa układów ogrzewania i klimatyzacji
– wymiana nagrzewnic i parowników klimatyzacji
– naprawa układów zawieszenia
– naprawa instalacji elektrycznej
– naprawa układów hamulcowych

Nasza hamownia obciążeniowa firmy MAHA , jest jedną z najnowocześniejszych w kraju i jedyną w regionie. Oprogramowanie pomiarowe LPS 3000 prezentuje wyniki w formie graficznej z przejrzystymi kolorowymi wydrukami wykresów wraz z danymi tabelarycznymi. Hamownia umożliwia pomiar mocy samochodów osobowych w zakresie do 260 kW (353 KM) z maksymalną prędkością 250km/h. Symulacja obciążenia realizowana jest przy pomocy hamulca elektrowirowego.

Proces polega na optymalizacji parametrów sterowania układów wtryskowych silników diesla wyposażonych w układy elektroniczne ECU, mającej na celu zwiększenie osiągów samochodu bez ingerencji w konstrukcję silnika.

Montujemy tachografy produkcji polskiej i zagranicznej, dla jednego lub dwóch kierowców, do wszystkich typów pojazdów. Naprawiamy wszystkie typy tachografów dopuszczonych do stosowania w Polsce. Instalowane tachografy objęte są pełnym serwisem, posiadają roczną gwarancję i przekazywane są klientowi zawsze w stanie zalegalizowanym.

Świadczymy usługi w zakresie przeglądu, konserwacji i serwisu podręcznego sprzętu gaśniczego, również w obiektach użyteczności publicznej i w przedsiębiorstwach. W sprzedaży posiadamy gaśnice 1kg i większe. Oferowane przez nas gaśnice posiadają świadectwa dopuszczenia wydane przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej. W sprzedaży posiadamy również gaśnice proszkowe, które są powszechnie stosowane w samochodach.

– Wymiana kół
– Wymiana opon
– Wyważanie
– Naprawa – wulkanizacja

– Napełnianie
– Odgrzybianie
– Wymiana nagrzewnic i parowników klimatyzacji
– Naprawa

Copyright 2019 ® E-Solutions Strony internetowe Marketing efektywny All rights reserved.